REFERENCE

Děkuji svým úžasným klientům a klientkám za sdílení svých zkušeností a názorů na spolupráci se mnou. Jsou pro mě nesmírně cenné a velmi si jich vážím. Spokojenost a nadšení mých klientů dává smysl a naplnění mé práci, posouvá mě dopředu. Moc Vám všem děkuji za zpětnou vazbu, emaily a zprávy na facebooku.

Bohdana Marková, obchodní zástupce

Chtěla jsem zhubnout alespoň deset kilo, protože jsem cítila, že mám už lehkou nadváhu. Zkoušela jsem předtím ledacos, ale v podstatě bez větších, dlouhodobějších úspěchů.

Díky Zuzce jsem zhubla 10 kilo tuku, což je super. Cítím se výborně, nejsem unavená a naučila jsem se mít celkem ráda cvičení. Chodím na pohybové aktivity alespoň dvakrát týdně a zjišťuji, že to dělám především pro sebe. Vůbec mě nebolí záda, která mě v minulosti velmi trápily. Jelikož 10 - 12 hodin denně sedím a málo se pohybuji, snažím se denně zařadit krátkou pohybovou aktivitu a už to beru jako rutinu a vůbec mi nepřijde nepřirozené se denně hýbat a potit 🙂

Zuzku můžu doporučit všem, kteří chtějí dělat něco pro své zdraví. Protože přejídat se a nehýbat se je malér. Zuzka má lidský přístup a jako cvičitelka je také skvělá. Měla mě pod dozorem skoro rok a naučila mě mít ráda sport, což jsem předtím považovala za něco nereálného 🙂

 

Kateřina Macháčová, mateřská dovolená

Měla jsem očekávání, že zhubnu několik kil pod dohledem odborníka a především zjistím, jak se správně stravovat a jak správně cvičit v posilovně.
Realita je nad očekávání, kila postupně jdou dolů, i když sem tam bojuji s jídelníčkem. Cvičení se Zuzkou Kotasovou mě perfektně nastartovalo. Pocity skvělé, cvičení mě baví, strava je zajímavě složená. Určitě bych doporučila i ostatním ženám trenérku Zuzku, už se těším na další spolupráci.

Pavla Musilová, zdravotnický záchranář

Mé očekávání bylo: Potřebuji se urychleně spravit a to nejen na léto, ale i pro další období, pro zdraví a hlavně pro sebe, abych na tomto světě ještě nějakou dobu mohla ve zdraví pobýt...vzhledem k úrovni našeho zdravotnictví :o) Chci aby u mně někdo při té dřině na sobě stál a kontroloval, jestli určené cviky dělám správně a nepřetěžuji tělo jinde než mám :o) 

Realita: Velmi pohledná a sympatická instruktorka Zuzka Kotasová, znalá věci, která neodpustí lajdačení a dovede člověka i při té vší námaze potěšit milým slovem a zároveň i pobavit...a dodat motivaci :o)
Čeho jsem dosáhla? V práci už nemám oblečení natěsno, jsem hybnější, nejsem tak zadýchaná v denním a pracovním režimu, hlavou se mi nehoní myšlenky na prkotiny, upravuje se mi pomalu i TK, pomalu si dovoluji i kraťasy a lehce úplejší oděv oproti nedávnu, vše jsem nosila děsně navolno, abych nedostatky a přebytky na těle zakryla...
Služby vřele doporučuji dále, jsem jako chodící reklamní tabule...jen ještě blikat :o) 

 

Daniel Petr, dispečer, můj rekordman v pozici "plank", dává 5 minut 🙂

Ve spolupráci se Zuzkou Kotasovou jsem očekával zpevnění vrchní části těla (od pasu po ramena), ale ne tak, abych vypadal jako \"kulturista\". A taky to, abych na tréninky ne \"musel\", ale abych se těšil a se Zuzkou se těším na každý trénink i když to je někdy \"záhul\" .

S dosavadní naší spoluprací jsem maximálně spokojený. Hraji fotbal, při kterém nejvíce pozitivně pociťuji výsledky naších tréninků. Určitě bych dalším lidem tréninkové i výživové služby Zuzky doporučil, aniž bych měl obavu, že dotyčný bude zklamaný.

Zuzana Onderková, OSVČ

Zuzku jsem si vybrala s cílem naučit se správně cvičit a používat stroje ve fitku.
Sestavila mi tréninkový plán, podle kterého cvičím dodnes.
Ve fitku se pravidelně potkáváme a kdykoliv je ochotna mi odpovědět nebo poradit, jak se cvičením, tak s jídelníčkem.
Ten jsem si u ní taky nechala sestavit a kromě základních jídel přidala i spoustu svých receptů, které má vychytané a odzkoušené doma.
Je to fajn parťačka na cvičení, všem doporučuji. Umí člověka nabudit i vyhecovat a přitom je u toho tak ženská 🙂.

 

Veronika Rumlová, OSVČ

Zuzanku jsem poznala na doporučení její klientky. Moje otázka na to co dělá, že vypadá tak skvěle byla doprovozená prosbou, ať mi neříká, že běhá, nedej Bože  že cvičí. Odpověď zněla... běhám a cvičím :-). 

Od prvního setkání jsem neočekávala nic, ovšem odcházela jsem z něj motivovaná a rozhodnuta změnit svůj  životní styl. Potkala jsem skvělou ženu, která mně bezvadně nakopla. Zuzka nikdy nepřekročila limit začátečníka, přitom je pečlivá a záleží jí na výsledku. Baví mně cvičit. Do posilovny chodím ráda a pokud nejdu prostě mi to chybí. Podle mně docela dobrý na lenochoda, kterým jsem dříve byla :-). Opět práce Zuzky.

Mé výsledky jsou velmi dobré, z velikosti 40 jsem na velikosti 38 -36, záleží, kde se zapotí moje platební karta 😀

Poctivě musím dodat, že kdyby jsem dokázala poslechnout rady Zuzky co se týče papání, bylo by vše ještě lepší. Ale já časem i to doladím ...snad 😉

Zuzku můžu jen doporučit. Začít cvičit bylo mé třetí nejlepší životní rozhodnutí....První bylo vdát se za mého manžela, druhé přestat kouřit,  třetí potkat Zuzku Kotasovou. Já jsem poznala skvělou Ženu, každý tréning stojí za to ...... díky

Zuzana Kotasová - instruktorka fitness a výživová poradkyně na Firmy.cz